fbpx
MCO LOGO Odzyskaj odszkodowanie

Doświadczeni prawnicy w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań.

Od 2014 roku świadczymy wsparcie w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu zaniżanych świadczeń ubezpieczeniowych dla naszych Klientów. Walczymy z niewłaściwymi i niezgodnymi z prawem praktykami Towarzystw Ubezpieczeniowych, korporacji i banków. Na przestrzeni lat pomogliśmy setkom Klientów odzyskać należne im pieniądze. Działamy na terenie całej Europy.

Odszkodowania -MCO

Prowadzimy skuteczne negocjacje oraz spory sądowe z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

MCO prowadzi w imieniu i na rzecz poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich negocjacje i spory sądowe z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Egzekwujemy wypłatę należnych odszkodowań i innych świadczeń na drodze przed sądowej i sądowej.  Dzięki naszym działaniom wysokość wypłaconego odszkodowania może wzrosnąć nawet o kilkaset procent w stosunku do pierwotnej wyceny ubezpieczyciela.

Oferujemy pomoc najlepszych prawników z branży.

MCO to jedna z nielicznych firm odszkodowawczych w Polsce, która swoim Klientom oferuje wsparcie renomowanego zespołu doświadczonych adwokatów i radców prawnych, znających procedury działania Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie osobiście reprezentować naszych Klientów w postępowaniach sądowych, co daje szanse na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań oraz uzyskanych świadczeń.

Prawnik - odszkodowania - MCO 1
Konsultacje odszkodowania - MCO1

100% zaufania naszych Klientów. Pewność. Skuteczność. Wieloletnie doświadczenie.

Mamy świadomość jak bardzo skomplikowane jest dla naszych Klientów jest proces odzyskania należnego odszkodowania, dlatego samodzielnie gromadzimy i analizujemy niezbędną dokumentację. W każdym przypadku staramy się maksymalnie ułatwić cały proces. Jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie formalności, przygotowanie pism in dokumentów, które na co dzień sprawiają naszym Klientom największą trudność. 

Bezpłatnie analizujemy Twoją sprawę o zaniżone odszkodowanie.

Od 10 lat pokazujemy, że każdy ma prawo do walki o uzyskanie należnego odszkodowania. Kierując się dobrem Klienta analiza i ocena zgromadzonej dokumentacji oraz przeprowadzenie rozmowy jest bezpłatne.

odszkodowania MCO - informatyka, technologia 1

Nowoczesna technologia.

Dzięki nowym możliwościom technologicznym oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług Kancelarii w trybie online. Za pomocą wirtualnych pokoi konferencyjnych dajemy możliwość przeprowadzenia konsultacji i analizy przypadku z naszymi prawnikami. Jesteśmy przygotowani na pełną współpracę online i zdalną obsługę Klienta.

Misja

“Celem opłacanego ubezpieczenia jest ochrona ubezpieczonego.” Spotykane coraz częściej niewłaściwe praktyki i działania na rynku ubezpieczeń i finansów wielokrotnie godzą w interes ubezpieczonych. Nie zgadzamy się z powszechnie panującym trendem zaniżania wysokości należnego odszkodowania. Wykazujemy aktywna podstawę w walce z precederem zaniżania odszkodowań. Walczymy o transparentność w zakresie przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, instytucji finansowych, bankowych i parabankowych.

Misją MCO jest uzyskanie maksymalnego odszkodowania przy pełnym odciążeniu Klienta od procedury i formalności.

Odzyskaj swoje pieniądze - odszkodowania MCO
EnglishGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian