fbpx
MCO LOGO Odzyskaj odszkodowanie

Skuteczni w odzyskiwaniu należnych świadczeń.

Od 2014 roku świadczymy wsparcie w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu zaniżanych świadczeń ubezpieczeniowych dla naszych Klientów. Walczymy z niewłaściwymi i niezgodnymi z prawem praktykami Towarzystw Ubezpieczeniowych, korporacji i banków. Na przestrzeni lat pomogliśmy setkom Klientów odzyskać należne im pieniądze. Działamy na terenie całej Europy.

Odszkodowania -MCO

Prowadzimy skuteczne negocjacje oraz spory sądowe z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

MCO prowadzi w imieniu i na rzecz poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich negocjacje i spory sądowe z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Egzekwujemy wypłatę należnych odszkodowań i innych świadczeń na drodze przed sądowej i sądowej.  Dzięki naszym działaniom wysokość wypłaconego odszkodowania może wzrosnąć nawet o kilkaset procent w stosunku do pierwotnej wyceny ubezpieczyciela.

Oferujemy pomoc renomowanych prawników.

MCO to jedna z nielicznych firm odszkodowawczych w Polsce, która swoim Klientom oferuje wsparcie renomowanego zespołu doświadczonych adwokatów i radców prawnych, znających procedury działania Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie osobiście reprezentować naszych Klientów w postępowaniach sądowych, co daje szanse na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań oraz uzyskanych świadczeń.

Prawnik - odszkodowania - MCO 1
Konsultacje odszkodowania - MCO1

Szybkość działania i profesjonalizm podstawą zaufania.

Mamy świadomość jak bardzo skomplikowane jest dla naszych Klientów jest proces odzyskania należnego odszkodowania, dlatego samodzielnie gromadzimy i analizujemy niezbędną dokumentację. W każdym przypadku staramy się maksymalnie ułatwić cały proces. Jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie formalności, przygotowanie pism in dokumentów, które na co dzień sprawiają naszym Klientom największą trudność. 

Bezpłatnie analizujemy Twój przypadek.

Od 10 lat pokazujemy, że każdy ma prawo do walki o uzyskanie należnego odszkodowania. Kierując się dobrem Klienta analiza i ocena zgromadzonej dokumentacji oraz przeprowadzenie rozmowy jest bezpłatne.

odszkodowania MCO - informatyka, technologia 1

Nowoczesna technologia.

Dzięki nowym możliwościom technologicznym oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług Kancelarii w trybie online. Za pomocą wirtualnych pokoi konferencyjnych dajemy możliwość przeprowadzenia konsultacji i analizy przypadku z naszymi prawnikami. Jesteśmy przygotowani na pełną współpracę online i zdalną obsługę Klienta.

Misja

“Celem opłacanego ubezpieczenia jest ochrona ubezpieczonego.” Spotykane coraz częściej niewłaściwe praktyki i działania na rynku ubezpieczeń i finansów wielokrotnie godzą w interes ubezpieczonych. Nie zgadzamy się z powszechnie panującym trendem zaniżania wysokości należnego odszkodowania. Wykazujemy aktywna podstawę w walce z precederem zaniżania odszkodowań. Walczymy o transparentność w zakresie przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, instytucji finansowych, bankowych i parabankowych.

Misją MCO jest uzyskanie maksymalnego odszkodowania przy pełnym odciążeniu Klienta od procedury i formalności.

Odzyskaj swoje pieniądze - odszkodowania MCO

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)