fbpx
Opinie

Poznaj opinie naszych Klientów

Od 2014 roku egzekwujemy dla naszych Klientów należne im odszkodowania. Walczymy z przerażającą skalą zaniżania odszkodowań, nieuczciwymi praktykami ubezpieczycieli, korporacji i banków.

Najlepsi w odszkodowaniach - MCO
Mój pracodawca stosował wobec mnie mobbing przez niemal dwa lata. Później mnie bezprawnie zwolnij. MCO wywalczyło dla mnie odszkodowanie. Dziękuję.

Michał

Najlepsi w odszkodowaniach - MCO
Prawnicy współpracujący z MCO pomogli nam w najtrudniejszych chwilach, po tragicznej śmierci córki w wypadku samochodowym. Dodatkowo wywalczyli dla nas i naszej rodziny olbrzymie odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy.

Anna i Zenon

Najlepsi w odszkodowaniach - MCO
Mój dom spłoną w wyniku wydostania się iskry z przewodu kominowego. Ubezpieczyciel stwierdził, że belki dachowe były zbyt blisko komina. Długo szukałem pomocy. Dopiero MCO pomogło mi uzyskać należne odszkodowanie.

Adam

Najlepsi w odszkodowaniach - MCO
W szóstym miesiącu ciąży miałam wypadek komunikacyjny w wyniku, którego doznałam uszkodzenia kręgosłupa, a ciąża stała się zagrożona. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe, ale wydałam krocie na lekarzy i spędziłam trzy miesiące w łóżku. Ubezpieczyciel twierdził, że moje dolegliwości i cierpienia nie są związane z wypadkiem. MCO mi pomogło. Dostałam odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Joanna

Najlepsi w odszkodowaniach - MCO
Zostałem bezprawnie aresztowany i oskarżony o popełnienie przestępstwa. Po 14 miesiącach mnie uniewinniono. Nikt nie chciał mi pomóc. Prawnicy z kancelarii współpracującej z MCO wywalczyli dla mnie odszkodowanie od Skarbu Państwa. Dzięki temu otworzyłem swój biznes i zacząłem od nowa.

Roman

Najlepsi w odszkodowaniach - MCO
Nasze dziecko jest poważnie chore i do końca życia będziemy się nim zajmować. Lekarze odmówili wykonania cesarskiego cięcia. Dziecko było owinięte pępowiną i ledwo przeżyło poród. Szpital nie widział problemu. MCO wywalczyło dla nas odszkodowanie oraz rentę. Bez tego nie byłoby nas stać na opiekę nad dzieckiem.

Aldona i Rafał

EnglishGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian