fbpx

Analizę polis różnych ubezpieczycieli w krótkim czasie umożliwia porównywarka OC, która gromadzi oferty wielu firm.
Poszukiwania rozpoczynamy od wypełnienia formularza, na  podstawie którego ubezpieczyciele wyliczą składkę. Po uzupełnieniu  i zatwierdzeniu formularza na stronie pojawią się oferty przygotowane przez współpracujące z daną platformą towarzystwa. Osoby korzystające z porównywarki OC otrzymują listę od kilkunastu do kilkudziesięciu ubezpieczeń o zróżnicowanym zakresie ochrony i dostępnych w różnych cenach.

 

SKORZYSTAJ Z PORÓWNYWAREK UBEZPIECZEŃ!

Decydując się na zakup OC online możemy dokładniej przeanalizować wszystkie oferty i wybrać tą, która okaże się najkorzystniejsza. Szczególnie przydatne okazują się porównywarki ubezpieczeniowe. Wiele firm przyznaje kierowcom kupującym ubezpieczenia online dodatkowe ulgi i zniżki.

 

Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza.
Wygenerowanie ofert, które będą dostosowane do naszych potrzeb, wymaga podania danych właściciela i współwłaścicieli samochodu (jeżeli są) lub/oraz głównego kierowcy.

Dodatkowo, uzupełniamy dane dotyczące parametrów technicznych naszego auta.
Dokumenty, które mogą okazać się przydatne w tym procesie to:
– prawo jazdy,
– dowód rejestracyjny,
– aktualna polisa ubezpieczeniowa.

Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu formularza, na stronie powinna pojawić się lista propozycji ubezpieczenia.

Dzięki porównywarce będziemy w stanie zapoznać się z ofertami różnych ubezpieczycieli. Warto dokładnie przeanalizować udostępnione propozycje, ponieważ płacąc niewiele więcej możemy zyskać możliwość skorzystania z dodatkowych usług lub pakietów

Previous Post
Newer Post
EnglishGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian